ساخت بک لینک رایگان

آموزش ساخت بک لینک رایگان

بک لینک ها یکی از مهم ترین فاکتورهای سئو خارج از سایت هستند و به دست آوردن بک لینک های باکیفیت نقش زیادی در بهبود سئو سایت دارد. در این میان راه های مختلفی برای به دست آوردن بک لینک وجود دارد که در نهایت به دو دسته بک لینک رایگان و بک لینک پولی تقسیم می شوند. همان طور که می دانید گوگل با خرید و فروش بک لینک مخالف است و بسیاری ار این سایت های متخلف را شناسایی و جریمه می کند. علاوه بر این شما برای خرید بک لینک باید هزینه ای نیز بپردازید در حالی که در روش ساخت بک لینک رایگان شما نه تنها هزینه ای نمی پردازید بلکه با تولید بک لینک های باکیفیت امتیاز مناسبی نیز به دست می آورید.

توجه: چنانچه شما روش ساخت بک لینک رایگان را در گوگل جستجو کنید بسیاری از سایت ها لیستی از ابزار ها و سایت های با اتوریتی بالا را برای به دست آوردن بک لینک رایگان معرفی می کنند که شما می توانید از آن ها برای به دست آوردن بک لینک استفاده کنید اما شما بعد از مدتی متوجه خواهید شد که با این روش ها عملا به نتیجه دلخواه خود نخواهید رسید و استفاده از این روش اصولی نیست.

در ادامه مقاله روش های ساخت بک لینک رایگان را به شما معرفی می کنیم.

روش های ساخت بک لینک رایگان

تولید محتوای با کیفیت

تولید محتوای با کیفیت

اگر شما بتوانید محتوای با کیفیتی تولید کنید به راحتی می توانید بک لینک های طبیعی فراوانی به دست آورید. چرا که لینک دادن به سایت شما برای ان ها نیز امتیاز زیادی دارد و به همین دلیل شما می توانید به یک مرجع خوب برای سایت های دیگر تبدیل شوید.

استفاده از پست مهمان برای دریافت بک لینک:

استفاده از پست مهمان برای ساخت بک لینک رایگان

در روش پست مهمان شما باید به دنبال سایت های مرتبط به زمینه کاری خود باشید سپس از ان ها بخواهید در قبال گذاشتن لینک وب سایت خود در آن پست برای آن ها محتوا تولید کنید. این کار زمان بر است اما یک روش مناسب برای به دست آوردن بک لینک های طبیعی محسوب می شود.

دریافت بک لینک از لینک های شکسته

دریافت بک لینک از لینک های شکسته

در این روش شما باید لینک های شکسته سایت های مرتبط با موضوع وب سایت خود را شناسایی کنید سپس به مالکان آن سایت ها پیشناد بازسازی آن لینک های شکسته را بدهید. در این روش شما باید محتوایی شبیه آنچه که قبلا در لینک شکسته وجود داشته است را تولید کنید تا آن وب سایت ها به شما لینک دهند. از آن جایی که لینک های شکسته آن هم به تعداد زیاد امتیاز منفی برای وب سایت ها دارد در نتیجه آن ها نیز مایل به انجام چنین کاری هستند. ابزار Broken Link Checker می تواند در پیدا کردن لینک های شکسته به شما کمک کند.

استفاده از شبکه های اجتماعی برای ساخت بک لینک رایگان :

استفاده از شبکه های اجتماعی برای دریافت بک لینک

در شبکه های اجتماعی افراد به راحتی مطالب شما را به اشتراک می گذارند و این مسئله این شبکه ها را به یکی از ابزارهای مهم در به دست آوردن بک لینک تبدیل کرده است. توجه داشته باشید که تنها عضو بودن در شبکه های اجتماعی و قرار دادن لینک سایت در این شبکه ها کافی نیست و چه بسا که تمام رقیبان شما نیز قادر به انجام این کار خواهند بود. شما زمانی به نتیجه دلخواه خود خواهید رسید که در این شبکه ها مطالب مفید و جذابی را منتشر نمایید.

ارسال ایمیل:

استفاده از ایمیل برای ساخت بک لینک رایگان

یکی دیگر از روش های دریافت بک لینک ارسال ایمیل است. این ایمیل ها باید جذاب باشند تا کاربران را وادار کنند برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص موضوع مورد بحث بر روی لینک داخل ایمیل کلیک کرده و وارد سایت شما شوند.

به اشتراک گذاری این مطلب

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *